Halliliiga

HALLILIIGA JATKUU 27.4.2021. PELATAAN VIIKOTTAIN ETTÄ SAADAAN PELIT PELATTUA ENNEN KESÄÄ.

Sarjatilanne
 Joukkuetilanne12.5.2021
  raskaatkaadetut
    
1Takuumestarit8825567
2Toukat8824904
3Sheriffit6020822
4HouseBand5625015
5JuSeLe with a twist4820298
6FLS4624371
7HUNKS3810633
8FKL87041
 HENKILÖKOHTAISET KESKIARVOT KAUDELLA 2020 – 2021 
    puhdas26.5.2021
Sijpelaajajoukkuesarjatkeskiarvotasoitus/sarja
      
1Jaakko RantalaTakuumestarit302020
2Jesse SalminenToukat241928
3Jukka PilvinenTakuumestarit2418911
4PiipaHouseBand2718911
5Mikko NumminenHUNKS1818911
6Joona RuostejokiToukat3918614
7Jarmo KalliolaHouseBand2718416
8Olli PulkkinenFKL1218416
9Pasi HelinTakuumestarit3618416
10Juha SeppäläJuSeLe3918218
11KKSheriffit3918020
12HannuSheriffit917822
13JM VirkkiHouseBand4517624
14Veijo HelinTakuumestarit3617624
15Ville MattssonToukat4517426
16TomiHouseBand3317426
17Reijo TossavainenJuSeLe1217327
18Matti LoukonenFKL1516634
19PiatuSheriffit2716436
20Jaakko ArnivaaraFLS1816436
21EkiSheriffit2416436
22Rauno KivivuoriJuSeLe2416139
23Antti HelinTakuumestarit1215941
24Pentti RasilaFKL1515842
25KimmoSheriffit615743
26Vilho KinnunenFLS1815743
27Teemu AhlmanHUNKS915545
28JapeSheriffit915545
29Juuso KallioHUNKS1515545
30Jorma JanssonFLS3915248
31Juha LevyJuSeLe314654
32Eetu RosenbergToukat614456
33Tuomas LahtinenJuSeLe3013460
34Seppo KaijaFLS1213060
35Hiiroinen ElinaFLS3612660
36Pia SalonenFLS312460
37Juho RuostekoskiToukat2112460
38Elise KautiFLS312360
39Riitta KinnunenFLS911860
40Kuusivaara RitvaFLS311160
41Mari LevyJuSeLe310860
42Panu AnttilaHouseBand310660
43Joonas ViljanenHUNKS310060
44Juhani RasilaHUNKS913860
 Halliliigan pelikierrokset kaudella 2020 – 2021
pväRadat 1-2Radat 3-4Radat 5-6Radat 7-8
23.10.2020House Band62FKLSheriffit26TakuumestaritHunks62FLSJuSeLe08Toukat
27.10.2020JuSeLe08HunksToukat80FLSSheriffit80House BandTakuumestarit62FKL
10.11.2020Sheriffit80FLSJuSeLe44FKLTakuumestarit62ToukatHunks80House Band
24.11.2020Hunks26TakuumestaritHouse Band62ToukatFLS80FKLSheriffit44JuSeLe
8.12.2019Kinkkukierros                   
5.1.2121FKL08ToukatHunks00SheriffitJuSeLe62TakuumestaritHouse Band44FLS
19.1.2121Takuumestarit80House BandFLS80JuSeLeFKL08SheriffitToukat80Hunks
2.2.2121Toukat80SheriffitFKL00HunksHouse Band62JuSeLeFLS08Takuumestarit
16.2.2121House Band80FKLSheriffit44TakuumestaritHunks08FLSJuSeLe26Toukat
2.3.2121JuSeLe80HunksToukat62FLSSheriffit62House BandTakuumestarit80FKL
27.4.2021Sheriffit80FLSJuSeLe80FKLTakuumestarit44ToukatHunks08House Band
4.5.2021Hunks08TakuumestaritHouse Band44ToukatFLS80FKLSheriffit26JuSeLe
11.5.2021FKL08ToukatHunks62SheriffitJuSeLe08TakuumestaritHouse Band80FLS
18.5.2021Takuumestarit62House BandFLS62JuSeLeFKL08SheriffitToukat80Hunks
25.5.2021Toukat80SheriffitFKL08HunksHouse Band26JuSeLeFLS08Takuumestarit
1.6.2021                    
                     
 Kauden päättäjäiset 1.6.2021   

Vastaa