Halliliiga

HALLILIIGA JATKUU 27.4.2021. PELATAAN VIIKOTTAIN ETTÄ SAADAAN PELIT PELATTUA ENNEN KESÄÄ.

Sarjatilanne
 Joukkuetilanne12.5.2021
  raskaatkaadetut
    
1Takuumestarit7421729
2Toukat7221167
3HouseBand5221499
4Sheriffit5218555
5FLS4020791
6JuSeLe with a twist4016822
7HUNKS308904
8FKL87041
 HENKILÖKOHTAISET KESKIARVOT KAUDELLA 2020 – 2021 
    puhdas12.5.2021
Sijpelaajajoukkuesarjatkeskiarvotasoitus/sarja
      
1Jaakko RantalaTakuumestarit272010
2PiipaHouseBand211928
3Mikko NumminenHUNKS1519010
4Jukka PilvinenTakuumestarit2418911
5Jesse SalminenToukat1818911
6HannuSheriffit618812
7Joona RuostejokiToukat3318515
8Jarmo KalliolaHouseBand2718416
9Olli PulkkinenFKL1218416
10Juha SeppäläJuSeLe3318317
11KKSheriffit3318119
12Pasi HelinTakuumestarit3018119
13JM VirkkiHouseBand3917723
14Veijo HelinTakuumestarit3017525
15Ville MattssonToukat3917426
16Reijo TossavainenJuSeLe1217327
17TomiHouseBand2717327
18Matti LoukonenFKL1516634
19PiatuSheriffit2716436
20EkiSheriffit2116436
21Jaakko ArnivaaraFLS1516436
22Rauno KivivuoriJuSeLe1816040
23Pentti RasilaFKL1515842
24KimmoSheriffit615743
25Vilho KinnunenFLS1215645
26JapeSheriffit915545
27Antti HelinTakuumestarit915545
28Juuso KallioHUNKS1515545
29Jorma JanssonFLS3315248
30Teemu AhlmanHUNKS615248
31Juhani RasilaHUNKS614754
32Juha LevyJuSeLe314654
33Eetu RosenbergToukat614456
34Tuomas LahtinenJuSeLe2413860
35Seppo KaijaFLS1213060
36Hiiroinen ElinaFLS3312460
37Pia SalonenFLS312460
38Juho RuostekoskiToukat2112460
39Elise KautiFLS312360
40Riitta KinnunenFLS611660
41Kuusivaara RitvaFLS311160
42Mari LevyJuSeLe310860
43Panu AnttilaHouseBand310660
44Joonas ViljanenHUNKS310060
 Halliliigan pelikierrokset kaudella 2020 – 2021
pväRadat 1-2Radat 3-4Radat 5-6Radat 7-8
23.10.2020House Band62FKLSheriffit26TakuumestaritHunks62FLSJuSeLe08Toukat
27.10.2020JuSeLe08HunksToukat80FLSSheriffit80House BandTakuumestarit62FKL
10.11.2020Sheriffit80FLSJuSeLe44FKLTakuumestarit62ToukatHunks80House Band
24.11.2020Hunks26TakuumestaritHouse Band62ToukatFLS80FKLSheriffit44JuSeLe
8.12.2019Kinkkukierros                   
5.1.2121FKL08ToukatHunks00SheriffitJuSeLe62TakuumestaritHouse Band44FLS
19.1.2121Takuumestarit80House BandFLS80JuSeLeFKL08SheriffitToukat80Hunks
2.2.2121Toukat80SheriffitFKL00HunksHouse Band62JuSeLeFLS08Takuumestarit
16.2.2121House Band80FKLSheriffit44TakuumestaritHunks08FLSJuSeLe26Toukat
2.3.2121JuSeLe80HunksToukat62FLSSheriffit62House BandTakuumestarit80FKL
27.4.2021Sheriffit80FLSJuSeLe80FKLTakuumestarit44ToukatHunks08House Band
4.5.2021Hunks08TakuumestaritHouse Band44ToukatFLS80FKLSheriffit26JuSeLe
11.5.2021FKL08ToukatHunks62SheriffitJuSeLe08TakuumestaritHouse Band80FLS
18.5.2021Takuumestarit  House BandFLS  JuSeLeFKL  SheriffitToukat  Hunks
25.5.2021Toukat  SheriffitFKL  HunksHouse Band  JuSeLeFLS  Takuumestarit
1.6.2021                    
                     
 Kauden päättäjäiset 1.6.2021   

Vastaa